KONST / Litografier / Litografi 7931474
nr 793 1474
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Litografi, Peter Freudenthal (f. 1938), 55/58, signerad, motivets mått: 40x30
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 november 2012
kl 17:44:38
26/11 17:30:06
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal