KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746490
nr 1374 6490
Per Skovdal
(1920-2006), Sverige
Oljemålning, Landskap. Signerad. Olja på pannå, 22x54 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 januari 2021
kl 18:36:59
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Per Skovdal
Läs mer om Per Skovdal