KONST / Litografier / Färglitografi 9939107
nr 993 9107
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Mikael Frygelius (1952-2001), Slussen, signerad, 314/360, ramens innermått: 44x54
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 9 november 2015
kl 19:23:45
5/11 09:03:50
100 kr
9/11 11:08:43
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius