KONST / Litografier / Färglitografi 15033051
nr 1503 3051
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 7/250. Färglitografi, bildmått: 41x30 cm, yttermått inklusive ram: 52x38 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:13:04
100 kr
200 kr
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin