![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Oljemålningar / Akryl 13909072
*
nr 1390 9072
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
"Study of light". Signerad, numrerad 2020, daterad akryl på duk, 30x30 cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 april 2021
kl 20:35:18
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/4 13:05:46
1
100 kr
12/4 20:12:37
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Dominyka Usvaiskaya
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akryl daterad akryl på duk dominyka usvaiskaya kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13
-
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12
-
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03
*
Dominyka Usvaiskaya
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya
nr 1390 9072
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
"Study of light". Signerad, numrerad 2020, daterad akryl på duk, 30x30 cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 april 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/4 13:05:46 | 1 | 100 kr |
12/4 20:12:37 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Dominyka Usvaiskaya
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.Läs mer om Dominyka Usvaiskaya
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akryl daterad akryl på duk dominyka usvaiskaya kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer olja oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6301 Olja & collage
Laila Prytz (1907-1982), Sverige. "Den stora stjär..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:13 -
6268 Oljemålning
A Fraugde, Marin. Signerad. Olja på duk, 64x98 cm,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:53 -
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:04
-
6395 Oljemålning
Åke Wickström (f. 1927), Sverige. Signerad. Olja p..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:12 -
5295 Oljemålning
Anders Altzar (1886-1939), Sverige. Landskapsmotiv..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:03