MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14367332
nr 1436 7332
Skåp
Sent 1800-tal, med spegeldörr & appliquer, blyinfattat glas, mahogny. 69. Djup: 60 cm, höjd: 196 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:32:11
6/12 19:27:11