KONST / Litografier / Grafiskt blad 13253006
nr 1325 3006
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Tänkaren". Signerad, numrerad 9/100. Oramat löst blad. Motivet: ca 38x28 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 maj 2020
kl 19:03:41
4/5 15:57:45