KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431091
nr 1343 1091
Signerad Bergqvist 1947, Stockholms Stadshus. Olja på duk, 45x35 cm
Utrop:
600 kr
måndag 24 augusti 2020
kl 19:17:52
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm