KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062369
nr 1306 2369
Wilhelm Wik
(1897-1987), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på duk, 35x27 cm
Wilhelm Wik, svensk målare född 1897, död 1987.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 februari 2020
kl 19:44:24
1.000 kr
1.200 kr