KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759420
nr 1575 9420
Fritz Nazaire, Bymiljö på HaÃti. Signerad. Olja på duk, bildmått: 60x75 cm, yttermått inklusive ram: 65x81 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:28:24
28/10 18:07:26