KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12689258
nr 1268 9258
Stig Thiderman
(1920-1973), Sverige
Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på pannå, 98x90 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 18:51:48
700 kr
700 kr