GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Krus 1775207
*
nr 177 5207
Krus
Keramik
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 september 2002
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/9 10:41:59
1
Vinnande bud
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik krus
-
6352 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kvinna med kr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:55
*
Krus
nr 177 5207
Krus
Keramik
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 september 2002 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/9 10:41:59 | 1 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: keramik krus
-
6352 Oljemålning
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, kvinna med kr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:55