KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13395571
nr 1339 5571
Mona Seilitz
(1943-2008), Sverige
Oljemålning, I badkaret. Signerad, daterad -91. Olja på duk, 55x40 cm
Mona Seilitz, svensk skådespelare och målare född 1943, död 2008.
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 18:41:43
350 kr
450 kr
500 kr
Mona Seilitz
Läs mer om Mona Seilitz