KONST / Litografier / Färglitografi 11729043
nr 1172 9043
Eli Silseth
(1927-1991), Norge
Färglitografi, Marin. Signerad, daterad 1961, numrerad 201/265, motivet: 47x64 cm
Eli Silseth, norsk bildkonstnär född 1927, död 1991.
måndag 26 mars 2018
kl 20:27:55