KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15629524
nr 1562 9524
Abraham Hulk Junior. Signerad, Landskap med figur. Olja på duk, 45x34 cm, yttermått inklusive ram: 69x59 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 11 september 2023
kl 18:54:43
11/9 18:48:39