KONST / Litografier / Färglitografi 12099154
nr 1209 9154
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/50. Motivet: 82x51 cm
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 20:11:01
7/10 22:39:13