![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Litografi 5555478
*
nr 555 5478
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Litografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 9/35, 42x54
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 december 2008
kl 17:20:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/11 17:29:26
1
200 kr
28/11 16:24:32
2
150 kr
30/11 23:08:47
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige
-
6442 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:57
*
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 555 5478
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Litografi, Svenolov Ehrén (1927-2004), 9/35, 42x54
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 december 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/11 17:29:26 | 1 | 200 kr |
28/11 16:24:32 | 2 | 150 kr |
30/11 23:08:47 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Svenolov Ehrén
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier svenolov ehrén svensk grafik svensk grafiker svensk konst svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer sverige
-
6442 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
1 juli kl 19:57