KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14654356
nr 1465 4356
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Tusch, Strand. Signerad, daterad -68. Bildmått: 42x52, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:54:56
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas
Rörstrand