KONST / Litografier / Färglitografi 14739075
nr 1473 9075
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, daterad 73, HC-upplaga (hors de commerce), kroginteriör. Färglitografi, bildmått: 51x78cm, yttermått inklusive ram: 71x101cm
Kondition: fuktskador
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:54:20
5/6 00:44:04