KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15618104
nr 1561 8104
Anshelm Dahl
(1897-1964), Sverige
Oljemålning, Höstlandskap. Signerad. Olja på duk, 57x92 cm, yttermått inklusive ram: 76x112 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 september 2023
kl 19:49:22
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Anshelm Dahl
Läs mer om Anshelm Dahl