KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16186049
nr 1618 6049
Rebecka Lagercrantz (1972), Signerad Becka, Läsande flicka, oramad. Olja på duk, 30x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:52:08
5/5 14:55:39
5/5 14:58:05