KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14976373
nr 1497 6373
Henrik Allert
(f. 1937), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 105/110,35x49 cm, yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Henrik Allert, född 1937, svensk skulptör.
Utrop:
600 kr
måndag 24 oktober 2022
kl 19:32:01