KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 14444224
nr 1444 4224
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blyerts, Signerad, daterad 1930, Bedarö. Bildmått: 27x41, yttermått inklusive ram: 40x53 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:14:12
23/1 14:24:33
100 kr
24/1 19:09:12
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund