KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12433234
nr 1243 3234
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålning, Stockholm. Olja på duk, signerad. 18x28
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:42:37
21/3 17:08:11
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme