KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332150
nr 1233 2150
Hjalmar Strååt
(1885-1971), Sverige
Oljemålning, Verso a verso, Fiskeläge, 27x37, signerad. Olja på pannå
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:25:38
30/1 13:47:56
Hjalmar Strååt
Läs mer om Hjalmar Strååt