KONST / Litografier / Färglitografi 7923023
nr 792 3023
Joan Miró
(1893-1983), Spanien
Färglitografi , Joan Miró (1893-1983), 'Sculpture I' Sign. 87/100, bladets mått: 41 x 66
Utrop:
15.000 kr
Såld:
22.000 kr
måndag 26 november 2012
16.500 kr
14.000 kr
16.000 kr
17.000 kr
18.500 kr
18.000 kr
ledande budet*
- Klassiska