KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018133
nr 1501 8133
Ingemar Callenberg
(1926-1973), Sverige
Oljemålning, Höstälv. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 86x105
Ingemar Callenberg, svensk målare född 1926, död 1973.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:51:24
2.000 kr
2.200 kr
Ingemar Callenberg
Läs mer om Ingemar Callenberg