KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925462
nr 1392 5462
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, slädfärd. Olja på pannå, 15x26cm, yttermått inklusive ram: 25x37cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:02:18
24/4 12:06:02