KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 12815082
nr 1281 5082
Emil Ekman
(1880-1951), Sverige
Etsningar, 6 st, Marina. Signerad, Motivet. 16-18x18-31
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:20:05
14/10 17:12:48
Emil Ekman
Läs mer om Emil Ekman