KONST / Litografier / Färglitografi 12757010
nr 1275 7010
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, numrerad 5/20, ca 31x42 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:49:17
15/9 22:04:39
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien