KONST / Litografier / Färglitografi 15553122
nr 1555 3122
Göran Dahl
(f. 1944), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad 133/300. Färglitografi, bildmått: 69x50 cm, yttermått inklusive ram: 95x75 cm
Göran Dahl, svensk målare och grafiker född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 augusti 2023
kl 18:32:25
14/8 18:27:25
14/8 18:27:33