KONST / Litografier / Färglitografi 14666093
nr 1466 6093
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
"Lurad". Signerad, numrerad PT, daterad 1973. Färglitografi, bildmått: 33x29, yttermått inklusive ram: 56x48 cm
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 maj 2022
kl 18:54:27
9/5 18:02:32
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin