MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9007293
nr 900 7293
Byrå
England, längd: 53 cm, djup: 38 cm, höjd: 64 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
måndag 16 juni 2014
kl 19:59:14