KONST / Litografier / Färglitografi 7919477
*
nr 791 9477
Färglitografi
Vildgås, bladets mått: 36x52
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 november 2012
kl 19:10:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/11 07:28:53
1
Vinnande bud
18/11 20:10:08
2
350 kr
18/11 20:10:26
2
500 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vildgås
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03
-
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40
-
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46
-
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52
*
Färglitografi
nr 791 9477
Färglitografi
Vildgås, bladets mått: 36x52
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 november 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/11 07:28:53 | 1 | Vinnande bud |
18/11 20:10:08 | 2 | 350 kr |
18/11 20:10:26 | 2 | 500 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad vildgås
-
6441 Färglitografi
2 st, Bengt Olov Abrahamsson (1924-1989), Sverige...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:43 -
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:03 -
7020 Färglitografi
Axel Olsson. Signerad, numrerad 190/350. Färglitog..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:18
-
6411 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014). Signerad, numrerad 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:40 -
6443 Färglitografi
Göran Brunius (1911-2005), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 18:46 -
7066 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 20:52