KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925486
nr 1392 5486
Oidentifierad konstnär. Signerad. Olja på pannå, 26x21cm, yttermått inklusive ram: 36x32cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 26 april 2021
kl 19:28:40
22/4 17:37:12
100 kr
24/4 13:53:06