KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14187551
nr 1418 7551
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Signerad, hus. Akvarell, bildmått: 24x33cm, yttermått inklusive ram: 37x45cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:08:46
13/9 20:03:47
Lars Hofsjö
Läs mer om Lars Hofsjö
Lis Husberg (f. 1920)