KONST / Litografier / Färglitografi 13016030
nr 1301 6030
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/140, Rosen. Motivet: 40x50 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 januari 2020
kl 19:11:21
500 kr
700 kr
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska