KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925058
nr 1392 5058
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, naken modell. Olja på duk, 64x38cm, yttermått inklusive ram: 70x44cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 april 2021
kl 18:46:23
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)