KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15243322
nr 1524 3322
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
"Jesus och hans lärjungar". Signerad, daterad 1981. Blandteknik, bildmått: 19x15 cm, yttermått inklusive ram: 30x26 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
4.600 kr
måndag 27 februari 2023
kl 19:34:39
1.000 kr
2.000 kr
2.800 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr
3.400 kr
3.800 kr
3.800 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr
4.400 kr