MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 16197178
nr 1619 7178
Byrå
1800-tal, mahogny. Bredd: 94 cm, djup: 50 cm, höjd: 87 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 maj 2024
kl 20:32:16
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr