KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13614339
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri o sadek pastell vattenfärg
-
7117 Pastell
Carl Brandt, Signerad, daterad -94, sjölandskap, 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:28
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri o sadek pastell vattenfärg
-
7117 Pastell
Carl Brandt, Signerad, daterad -94, sjölandskap, 3..//
Auktionen avslutas
om två veckor
15 juli kl 19:28