KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614257
nr 1361 4257
Rune Andersson, triptyk. Signerad och daterad a tergo -69. Olja på pannå, 31x40 cm respektive 2x30x20 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:14:24
23/11 18:09:24