KONST / Litografier / Färglitografier 13051132
nr 1305 1132
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad. Bladets mått: 58x60,94x63, oramade lösa blad
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2020
kl 18:36:14
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe