KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiska blad 8181441
nr 818 1441
Grafiska blad
4+ 3, 1800-tal, motivets mått: 28x18 + 25x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:02:19
1/4 18:44:18