KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13613088
nr 1361 3088
Olle Carlström
(1920-2006), Sverige
Oljemålning, "Svart fläck på havet". Signerad, daterad -69. Olja på pannå, 104x115 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:40:34
400 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Olle Carlström
Läs mer om Olle Carlström