KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16274060
nr 1627 4060
Oidentifierad konstnär. Man med käpp. Ej signerad. Olja på pannå, 35x26 cm, yttermått inklusive ram: 49x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 juni 2024
kl 20:21:17
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)