KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614343
nr 1361 4343
Olaf Viggo Langer
(1860-1942), Danmark
Oljemålning, Kust. Signerad, daterad 1903. Olja på duk, 52x73 cm
Kondition: slitage, skador
Olaf Viggo Langer, dansk bildkonstnär född 1860, död 1942.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:36:39
22/11 10:21:35
600 kr
23/11 19:29:04
Olaf Viggo Langer
Läs mer om Olaf Viggo Langer