KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8703360
nr 870 3360
Akvarell
Porträtt av Karl XV, 19x14, osignerad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 20 januari 2014
kl 18:48:44
700 kr
600 kr
1.200 kr