KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11698137
nr 1169 8137
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
(f. 1925), Sverige
Etsning, "Morgondis", signerad och numrerad 7/15. Löst blad, bladets mått: 23x11,5 cm
Kondition: med dedikation
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 mars 2018
kl 20:16:57
13/3 20:34:29
300 kr
19/3 17:45:34
Ã…ke Pettersson (NÃ…W)
Läs mer om Ã…ke Pettersson (NÃ…W)