KONST / Litografier / Grafiskt blad 14198011
nr 1419 8011
Jan Rufelt
(f. 1956), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Mansion". Signerad, numrerad 33/50. Bildmått: 60x42 cm, oramat löst blad
Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:15:22
14/9 17:33:09